ENERGIA – TRENDY – WAŻNE i PILNE !!! Polskie złoża – łupki, węgiel i pozostałe (równie wartościowe) – jak to w końcu jest ???

Ten wywiad jest szokujący i chyba mocno otwiera oczy (kanał finansowy „Dla pieniędzy” rozmowa z K. Tytko a także inne załączone źródła i filmy – warte uwagi)  
Wiele lat temu każdy z nas słyszał o łupkach w naszym kraju. Później wszystko przycichło – ale dlaczego??? Okazało się, że to niby nieopłacalne, że nie mamy technologii i inne „fakty”.
A jak to jest ?
Wszędzie cisza. Nie mówią o tym „nasze” portale i media (TVN, TVP, POLSAT i inne mainstreamowe źródła) – dlaczego???
A może dlatego, że jedni chcą to dla siebie – (zagraniczne giga-korporacje stojące za zagranicznymi mediami – sprawdź właścicieli mediów które śledzisz np. TVN, ONET, WP, MONEY, TVP i inne…) a inni chcą to sprzedać otrzymując giga łapówki (polscy politycy od lewa do prawa, TVP milczy – to nie dziwne bo to przecież telewizja na usługach aktualnych polityków – mega łapówki od lobbystów).
Dlaczego potrzebne są fuzje ORLEN, LOTOS, ENERGA a teraz przede wszystkim PGNiG !!!! ??? 

To cisza wynikała jednak z tego, że mogła rozpętać się burza. Burza o wielkie, gigantyczne pieniądze na skale wielu budżetów naszego Państwa.
Posłuchajcie tego wywiadu i innych załączonych treści. Pełno tu konkretów, wyjaśnień i bardzo, bardzo wiarygodnych stwierdzeń. Dodatkwo załączam linki do źródeł, które sam zdobyłem/sprawdziłem. 
Zastanówcie się później nad całym obrazem i zdecydujcie – albo nie robię nic i nadal walczę z wiatrakami w codziennym życiu albo zrobię co się da, aby zmienić naszą POLSKĄ RZECZYWISTOŚĆ mającą wpływ na ceny, rachunki i NASZE DZIECI.

Przydatne źródła/linki do źródeł pokazanych w materiale:

RAPORT 2021 – PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY – bilans zasobów złóż kopalnych w Polsce na koniec 2021 roku 

Bookmark the permalink.

Skomentuj