KLIKNIJ

W „klikach” na dole strony (linki) znajdziesz ciekawostki nie do końca związane z blogiem (dodatkowo dobrane przeze mnie bardzo subiektywnie – sorki, ale tu jadę pełną „prywatą” – przykro mi – zero obiektywizmu 😉 .

Zauważyłem kiedyś, że klikając w różnych mediach jak ONET, JUTUB, FEJSBÓK czy TŁIT wiele z moich kliknięć nie było nic warte a już szczególnie nie było warte czasu jaki poświeciłem na dany artykuł, filmik itd. Z tego powodu zdecydowałem się zacząć bardziej szanować SWÓJ KLIK.

Od tamtej pory omijam info o Lewandowskim/Lewandowskiej (mimo, że Kocham piłkę nożną), programy śniadaniowe, plotki itp… informacje, które tak naprawdę są raczej „śmieciowe/spamowe/puste”. Staram skupiać się na tym co rozwija, ciekawi, przekazuje wiedzę o której nie miałem pojęcia lub też pokazuje coś przewrotnego, na przekór …. lub po prostu interesującego.

Postanowiłem, że podzielę się tymi klikami na blogu, aby dodać coś z innej beczki. Oczywiście Ciebie – drogi czytelniku bloga o ogrzewaniu – nie musi interesować to co akurat tu wrzucę – jak wspomniałem – jest to bardzo subiektywna lista.

Natomiast wydaje mi się, że są to fajne tematy i uważam, że warto kliknąć w poniższe linki.
Polecam.

LISTA KLIKÓW:

  1. „NAUKA XXI WIEKU” – po prostu REWELACYJY PODCAST w wielu ciekawych tematach (ponad 170 różnych odcinków) – zdecydowany nr. 1 na tej liście KLIKÓW
  2. NASA – strona na temat misji CASSINI – jest tam m.in. świetny film dokumentalny NASA o misji CASSINI -HUYGENS – w 1997 wysłano sondę aby polatała dookoła Saturna i „obczaiła” co tam się dzieje….był z nią także lądownik, który został zrzucony na arcy-ciekawy i największy księżyc Saturna – TYTAN (jeden z kilkudziesięciu księżyców Saturna gdzie podobno jest bardzo dużo wody)
    https://www.nasa.gov/mission_pages/cassini/main/index.html
  3. NASA – główna strona o różnych innych misjach kosmicznych – dużo dokumentów, filmów, zdjęć…….np. misja na Jowisza (JUNO), ISS (międzynarodowa stacja kosmiczna), giga-teleskopy kosmiczne HUBBLA i JAMES WEBB, roboty wysłane na Marsa (PERSEVERANSE) i inne…
    https://www.nasa.gov/
  4. NASA GALLERY – zdjęcia o spektakularnej rozdzielczości i jakości – zdjęcia z kosmosu, z ziemi, zdjęcia planet, księżyca, statków kosmicznych, detale różnych konstrukcji kosmicznych, roboty na Marsie itd….itd…)
    https://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/index.html
  5. PSYCHE – krótki filmik (3 minuty) o asteroidzie pełnej metali i bogactw – plan lądowania ludzi w 2026 r.
    https://www.youtube.com/watch?v=tAUbLVS243E&t=21s
  6. Chińska strona agencji kosmicznej – ten naród zabrał się naprawdę ostro za kosmos.
    http://www.cnsa.gov.cn/english/
  7. „Studio Dziki Zachód” – cotygodniowy podcast w Radiu WNET, gdzie bieżące wydarzenia publiczne i polityczne komentuje Wojciech Cejrowski i redaktor naczelny Radia WNET.
    Tak wiem….., niektórzy go nienawidzą za poglądy itd…. ja też się czasami z nim nie zgadzam (np. sprawa zmian klimatu), ale szanuje jego logiczne wybiegi i analizy, oraz na pewno pasuje mi jego poczucie humoru, szczerość i prostolinijność.
    Uważam, że czasami warto posłuchać innych spojrzeń na świat.
    https://www.youtube.com/watch?v=4RuExtfdeok&list=PLyQVWjHjTJihcJ62ld7QT6tIMGAwsehZd&index=1
  8. „WOJNA – obrazy domów z miasta ALEPPO” – jeden z dawnych moich wpisów na blogu, o którym mówiąc szczerze ——— chciałbym, aby go nie było, bo pokazuje ciemną stronę życia – niestety – świat jest również straszny. Dlaczego więc to opublikowałem ??? – chciałem móc coś zrobić, aby nie być totalnie obojętnym.
    https://ogrzewanieprademzadarmo.pl/nie-wszyscy-maja-takie-szczescie-jak-my-aleppo/   

Comments are closed.