Współpraca

Blog jest bazą wiedzy o wielu sposobach ogrzewania energią elektryczną. Na takie właśnie hasła jest promowany m.in. w google, facebook i na forach budowlanych. Jest to blog o wąskiej tematyce skupionej wyłącznie na ogrzewaniu prądem (pompy ciepła, hvac, bufory, kotły, kable grzewcze, maty, panele na podczerwień oraz inne – wyłącznie elektryczne). Drugim wyraźnym kierunkiem w blogu jest fotowoltaika.
Każdego miesiąca widać wyraźne wzrosty w zainteresowaniu tematyką poruszaną na stronie. Najnowsze statystyki to:
Miesięczna liczba odwiedzin unikalnych użytkowników – 11 000 UU (styczeń 2022 r.)
Miesięczna liczba wyświetleń – ok. 19 000 (styczeń 2022 r.)

Jeżeli chciałbyś zaistnieć w uwadze czytelników bloga to zachęcam do współpracy. Proponowane formy to m.in.:

  • artykuł lub cykl artykułów promocyjnych/partnerskich
  • banery reklamowe na stronie głównej lub w sekcjach artykułów w danej tematyce np. kotłów, buforów, pomp ciepła lub innych
  • przetestowanie produktu/rozwiązania z branży grzewczej, elektrycznej, fotowoltaicznej
  • partnerstwo w dziedzinie instalatorskiej (przekazywanie kontaktu do zainteresowanych czytelników)
  • patronat nad wybranym działem bloga np. fotowoltaika, bufory, pompy ciepła lub inne
  • promocje dla czytelników bloga

Możemy również uzgodnić każdą inną formę współpracy.

Specjalna możliwość promocji

Proponuje również coś wyjątkowego. Jeżeli chciałbyś promować urządzenie elektryczne do ogrzewania domu np. pompę ciepła, kocioł, panele lub inne to proponuje wyjątkową okazję do takich działań.
Przetestuj taki system w moim domu jako domu modelowym. Na przykładzie mojego budynku można świetnie przedstawić wyniki porównawcze. Dlaczego tak twierdzę? Już wyjaśniam.

Ogrzewam swój dom kotłem elektrodowym od 5 lat. Wszystko monitoruje co do każdej zużytej kwh i corocznej ceny za tę kwh. Posiadam 3-letnią dokładną dokumentacje o zużyciu prądu na cele grzewcze. Wszystkie pomieszczenia są monitorowane i sterowane temperaturowo on-line 24h dobę przez cały sezon grzewczy. Instalacja c.o. (ogrzewanie podłogowe) i kotłownia jest wykonana wg. mojej najlepszej wiedzy (jestem hydraulikiem).
Jeżeli chciałbyś na tej bazie wykazać, że dane źródło ciepła jest o „x” kwh lepsze od poprzednich sezonów grzewczych w moim domu to jestem otwarty na zmianę źródła ciepła na cały sezon grzewczy w celach promocyjnych. Uważam, że można na tych podstawach niezaprzeczalnie wykazać i wypromować o ile lepsza jest np. pompa ciepła, kocioł, technologia podczerwieni lub inne urządzenia grzewcze używające energie elektryczną. Sam jestem bardzo ciekaw takiego porównania i jednocześnie jestem pewien, że wielu czytelników (potencjalni klienci) również.

Jeżeli jesteś zaineresowany/a napisz do mnie.
ogrzewanieprademzadarmo@gmail.com
lub

Comments are closed.