•  

POMAGAMY W NASTĘPUJĄCYCH SPRAWACH:

  1. MONTAŻ, SPRZEDAŻ, DOBÓR (elektryczne systemy grzewcze z dofinansowaniem i bez)
    pompy ciepłabufory ciepła (z grzałkami, kotłami elektrycznymi) lub bufory z kotłem zgazowującym drewno — ogrzewanie HVAC (klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja) — fotowoltaika (z magazynami energii oraz systemami wspomagającymi produkcje energii lub ogrzewanie elektryczne lub produkcje ciepłej wody) — dodatkowe elementy „CZYSTEGO POWIETRZA” (wymiana okien, drzwi, docieplenie)
  2. DOFINASOWANIA (dotacje) kompleksowo pod „CZYSTE POWIETRZE” i inne
    na montaż pomp ciepła – (w budynkach nowych i przy modernizacji starszych kotłowni) — na bufory ciepła i zbiorniki na ciepła wodę — na dodatkowe elementy (docieplenie, wymianę okien lub drzwi – termomodernizacja budynku aby zmniejszyć rachunki za ogrzewanie) — pomagamy w całości w procesie kalkulacji, otrzymania i rozliczenia dotacji (CZYSTE POWIETRZE, MÓJ PRĄD, dotacje dla rolników, dotacje dla firm) — pomagamy w otrzymaniu ewentualnego kredytu (całość lub wybrana część przedsięwzięcia)
  3. DORADZTWO
    Kalkulujemy kompleksowe oferty pod klucz ale także dobieramy i dostarczamy materiały do montażu własnego, wykonujemy schematy ogolne, indywidualne instrukcje (montaż wlasny) oraz kompleksowe koncepcje na całe systemy grzewcze (np. kominek z buforem, grzałkami, gazem, automatyką, zdalne ogrzewanie w pokojach, monitoring kotłowni i temperatur w budynku itp….), analizujemy cechy źródeł ciepła, ich efektywność oraz potencjalne przyszłe rachunki.

FORMULARZ KONTAKTU

Twoje dane pozostawione na stronie bloga będą służyły tylko do kontaktu w tej sprawie. Nie obawiaj się o spam lub nachalne kontakty od sprzedawców. Wykorzystamy te dane tylko po to aby móc doradzić Ci w twojej sytuacji. Wypełniając i wysyłając ten formularz zgadzasz się na przekazanie danych w powyżej wskazanych celach – i tylko w nich.

Przydatne informacje z bloga

OGRZEWANIE PRĄDEM – RACHUNKI I KOSZTY – użytkowanie i budowa systemów ogrzewania elektrycznego
KALKULATOR RACHUNKÓW do ogrzewania prądem
OGRZEWANIE PRĄDEM – ile prądu potrzeba na ogrzanie mojego domu w zimie?
OGRZEWANIE PODŁOGOWE – STEROWANIE TEMPERATURĄ W KAŻDYM POMIESZCZENIU – porównanie cen za sprzęt

Skomentuj