• #Cena prądu 2022

    Interesuje Cię wycena za ogrzewanie elektryczne w twoim domu ?

    NAPISZ DO NAS - kompleksowo przeprowadzamy inwestycje z pompą ciepła, buforem (z grzałkami lub kotłem elektrycznym/na pellet/zgazowującym drewno), fotowoltaiką, ogrzewaniem klimatyzacją/rekuperacją, wymianą starych kotłów na ogrzewanie elektryczne a nawet termomodernizacje. Rozpoczynamy od wywiadu z Tobą, następnie tworzymy koncepcję, kalkulujemy koszty oraz rachunki, a na końcu realizujemy zakup, montaż i możliwe dotacje.

    KLIKNIJ FORMULARZ - dowiesz się o wiele więcej !!!

FOTOWOLTAIKA – perowskity – Polka i Oxford w wyścigu po przełom w fotowoltaice

Olga Malinkiewicz

Jeżeli nic wam nie mówi nazwisko wskazane powyżej, to zapewne dopiero rozpoczynacie swoją podróż w świat OZE. Wydaje mi się, że z Pani Olgi powinniśmy być dumni. Jest osobą z absolutnego topu w badaniach nad przełomową technologią dotyczącą światowej branży fotowoltaiki. Ten rynek jest gigantyczny, więc podejrzewam, że Pani Olga nie raz już otrzymała intratne oferty kontynuacji swoich badań dla koncernów energetycznych. Jej wybór był jednak inny. Postanowiła rozwijać perowskity i swoje prace w Polsce. Uwierzył w nią m.in. bardzo bogaty japoński biznesmen, który przekazał spory grant finansowy na dalszy prace. Pojawiają się także inni inwestorzy.
Firma Saule Technologies, Pani Olgi Malinkiewicz jest głównym graczem w światowym wyścigu do masowej produkcji ogniw fotowoltaicznych. Materiał ten można umieścić niemal na wszystkim. Główny rywal to naukowcy z Oxfordu.
Trzymam kciuki za Panią Olgę i jej zespół.

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Pingback: FOTOWOLTAIKA - perowskity - otwarcie pierwszej na świecie fabryki - w Polsce - Ogrzewanie prądem za darmo

Skomentuj