• #Cena prądu 2022

    Interesuje Cię wycena za ogrzewanie elektryczne w twoim domu ?

    NAPISZ DO NAS - kompleksowo przeprowadzamy inwestycje z pompą ciepła, buforem (z grzałkami lub kotłem elektrycznym/na pellet/zgazowującym drewno), fotowoltaiką, ogrzewaniem klimatyzacją/rekuperacją, wymianą starych kotłów na ogrzewanie elektryczne a nawet termomodernizacje. Rozpoczynamy od wywiadu z Tobą, następnie tworzymy koncepcję, kalkulujemy koszty oraz rachunki, a na końcu realizujemy zakup, montaż i możliwe dotacje.

    KLIKNIJ FORMULARZ - dowiesz się o wiele więcej !!!

CIEKAWOSTKI – KLASYCZNE „OLDTIMERY” W WERSJI 100% ELEKTRYK. Klimat, piękno i moc

Spójrzcie na to !!!

Klasyczne lub nowoczesne auta transformowane na samochód elektryczny.

Firmy takie jak ZELECTRIC MOTORS czy EV WEST to specjaliści w profesjonalnych przeróbkach samochodów spalinowych na elektryczne.

ZELECTRIC transformuje klasyki bazując na częściach VW np. Garbus czy Porsche 911. EV WEST operują w szerszej gamie aut.

Klimat old-timera, pełna klasyka, zachowana skrzynia biegów, napęd full elektryk od Tesli i dodatkowy przełącznik zwiększający chwilowo moc !!! Na jednym z filmów pokazane jest jak garbus jedzie po słynnym torze wyścigowym „Laguna Seca” i wyprzedza Teslę. Samochód elektryczny ze wspomnianych stajni posiada dodatkową moc koni mechanicznych. Są one aktywowane za pomocą guzika na kokpicie i działają na zasadzie wtrysku nitro z tradycyjnych silników. Nie znam tej technologii bardziej niż jest to pokazane na filmikach ale na pewno sprawia to ogromną radość kierowcy i pasażerom.

Piękne i szybkie.
PORSCHE 911 – chce taki 👌😉😎

http://www.zelectricmotors.com/


Porsche 911 - samochód elektryczny

Samochód elektryczny - Porsche 911

Samochód elektryczny - Porsche 911

Porsche samochód elektryczny

samochód elektryczny

Silnik Tesla - samochód elektryczny

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Pingback: Elektryczne ogrzewanie podłogowe z fotowoltaiką (PV)

Skomentuj