PROMOCJA DLA BLOGOWICZÓW – inwerter HUAWEI i moduły LONGI lub BRUK BET w specjalnej ofercie od firmy SUNECTOR


Sunector  

PROMOCJA „FOTOWOLTAIKA Z SUNECTOR”
Firma Sunector proponuje czytelnikom bloga specjalne warunki dotyczące zestawów fotowoltaicznych.
Składają się one z modułów LONGI (światowy lider sprzedaży) lub BRUK BET (polski producent) oraz bardzo dobrych inwerterów marki HUAWEI.
Dodatkowo – wyjątkowa gwarancja na montaż 15 lat i darmowe przeglądy – tylko dla czytelników bloga.
Nie chcesz przeoczyć – wypełnij formularz poniżej. Promocja trwa do końca czerwca.

Jeżeli jednak interesuje Was inny zestaw (producenci) to podaj tę informacje w formularzu. Możliwe, że SUNECTOR skonfiguruje go dla Ciebie. 

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Promocja obejmuje dwa aspekty: cenę oraz gwarancje na montaż.

CENA
Wykonałem w swoim zakresie przegląd rynku na takich zestawach i zdecydowałem, że współpraca z Sunector będzie atrakcyjna dla czytelników. Firma ta proponuje naprawdę dobre ceny w porównaniu z konkurencją a ponad to udało się wynegocjować dodatkowe warunki. W tabeli znajdziecie ceny za zestawy o mocy 3-10 kW. Jest również dodatkowa kolumna  „CENA GRUPY BLOGOWEJ”. Jest to cena, którą sprzedający oferuje jeżeli uda się znaleźć grupę min. 5 osób gotowych do kupna instalacji. Zapisujcie się więc, stwórzcie grupę i skorzystajcie z jeszcze niższej ceny.

GWARANCJA
Drugim aspektem dla którego mogę polecić ofertę SUNECTOR jest oferowana w ramach „BLOGOWEJ PROMOCJI” gwarancja na montaż. Jest ona 15 letnia. Standardowo firma również oferuje 15 lat gwarancji, jednak aby ją utrzymać należy wykonać co roku minimum 1 płatny przegląd. W ramach promocji na blogu przeglądy są darmowe przez okres 15 lat.
Kolejnym elementem promocji jest zapewnienie klientowi w ramach gwarancji wymiany podzespołów 1 do 1 na nowe lub zastępcze, jeżeli awaria zatrzyma produkcję instalacji. Uważam to za bardzo dobrą ofertę i nie wiem czy gdziekolwiek taką otrzymacie, a jeżeli nawet to nie w takiej cenie.

ZAPISZ SIĘ DO „BLOGOWEJ GRUPY PROMOCYJNEJ” – CZAS DO KOŃCA CZERWCA

Każdemu kto myśli o montażu instalacji teraz lub później polecam wypełnienie formularza. Będziecie mogli skorzystać z „Ceny grupy” i otrzymać dobrze wykonaną instalacje na markowych podzespołach i z długoletnią gwarancją. Instalacje posiadają również inne elementy i podzespoły wysokiej jakości tj. ochrona AC/DC, okablowanie, uziemienie, konstrukcje dachowe. Myślę, że możecie być przekonani o zapewnieniu przez Wykonawcę dobrej jakości, gdyż daje długą gwarancje i w jego interesie jest dobry montaż i sprzęt. 
Oczywiście ostateczny zakup będzie poprzedzony wizytą przedstawiciela firmy i dokładnym doprecyzowaniem szczegółów. Zestawy w tabeli dotyczą montaży na dachu. Konstrukcje gruntowe będą miały specjalną dopłatę. W większości przypadku nie powinno być zmian od proponowanej oferty. Wyjątkowe przypadki montaży będą ustalane z przedstawicielem.
Wypełnienie formularza wyraża Wasze zainteresowanie ofertą. Wszystkie detale i ostateczne ustalenia otrzymacie  na email i w trakcie spotkania z przedstawicielem.

Huawei promocja

Bookmark the permalink.

Skomentuj