PROMOCJA NA BUFORY KELVIN – czerwiec – 5 % zniżki.

Bufor Kelvin Tulio

RABAT – tylko dla czytelników bloga – wypełnij formularz i uzyskaj  5 % zniżki.

W czerwcu producent buforów ciepła KELVIN ponownie zaproponował dodatkową zniżkę dla czytelników bloga. Obowiązuje ona tylko tutaj i nie można z niej skorzystać w innych miejscach gdzie dostępne są produkty KELVIN (np. Allegro). Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do końca miesiąca.

Jeżeli będziecie zainteresowani zakupem to proszę o wypełnienie formularza (pod opisem). W odpowiedzi otrzymacie ode mnie kod rabatowy i możecie powołać się na niego u producenta – cena bufora będzie wtedy obniżona o 5 %. Nie róbcie tego jednak poprzez aukcje ALLEGRO – KUP TERAZ, tylko bezpośrednio w kontakcie z firmą (mail, telefon).

Rabat na blogu dotyczy tylko buforów. Pozostały asortyment producenta np. grzałki, termometry i inne akcesoria są w standardowej cenie.

Więcej informacji o produktach marki KELVIN znajdziecie klikając ten link do strony firmowej – KELVIN – Center

Dodatkowo kilka ofert na bufory KELVIN znajdziecie w moim blogowym sklepie – KELVIN – bufory ciepła – blogowy sklep

Pamiętajcie, że możecie również zlecić budowę dowolnego zbiornika wg. swoich indywidualnych potrzeb (wąski, niski, z jedną lub kilkoma wężownicami, o specjalnej pojemności, zbiorniki prostopadłościenne itd.)

Skąd wzięła się nazwa marki „Kelvin” ?

Bufor KelvinNazwę tą zaczerpnęliśmy od tytułu ważnej dla świata nauki postaci – lorda Kelvina.

Urodzony w Wielkiej Brytanii Lord Kelvin żył w latach 1824-1907.
Był człowiekiem o niespożytej pasji poznawczej i autorem przełomowych odkryć w dziedzinie fizyki, matematyki, inżynierii czy przyrody.

 

Jego wielki wkład w rozwój teorii ciepła zainspirował nas, dzielimy bowiem pasję lorda Kelvina do odkrywania, do dogłębnego badania zagadnień i tą pasją kierujemy się tworząc nasze produkty.

Nazwa „Kelvin” jest manifestem bliskich nam wartości. To gwarancja, że w urządzeniu oznaczonym tą etykietą zastosowane zostały rozwiązania przemyślane i najlepsze z dostępnych.

 
Zakup bufora Kelvin to inwestycja na dziesięciolecia, która wraz z ciepłem wniesie komfort i bezpieczeństwo do Twojego domu.

 

Bufor KelvinKontakt do firmy KELVIN:
https://kelvin.center/

info@kelvin.center

SPRZEDAŻ:                          BARTEK – 787 69 88 08
PYTANIA TECHNICZNE:   ARTUR – 787 69 89 06

 

 


FORMULARZ RABATOWY NA BUFOR KELVIN

Bookmark the permalink.

Skomentuj