PROMOCJA KELVIN – bufory ciepła – idealne do ogrzewania grzałkami, ale nie tylko.

Bufor Kelvin Tulio

RABAT – tylko dla czytelników bloga (wypełnij formularz pod artykułem)

AKTUALIZACJA – promocja zakończona – sprawdź aktualne promocje na bufory ciepła

Miło mi poinformować o specjalnym rabacie jaki możecie otrzymać na bufory marki KELVIN. Producent zaproponował dla czytelników bloga dodatkową zniżkę w wysokości 5 %.  Obowiązuje ona tylko tutaj i nie można z niej skorzystać w innych miejscach gdzie dostępne są produkty KELVIN (np. Allegro). Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do końca lutego.

Jeżeli będziecie zainteresowani takim zakupem to proszę o wypełnienie formularza (pod opisem). W odpowiedzi otrzymacie kod rabatowy. Możecie powołać się na ten kod u producenta i wtedy cena będzie obniżona o 5 % (cennik znajdziecie w linku poniżej). Nie róbcie tego jednak przez ALLEGRO – KUP TERAZ, tylko bezpośrednio w kontakcie z firmą (mail, telefon).

PRZYKŁADOWE CENY

Bufor Kelvin tubus

Rabat na blogu dotyczy tylko buforów. Pozostały asortyment producenta np. grzałki, termometry i inne akcesoria są w standardowej cenie.
Jeżeli jednak zdecydujecie się na bufor+ocieplenie+grzałki+termometry itd., czyli w sumie cały osprzęt razem z buforem, to również otrzymacie rabat na całość tylko napiszcie o tym w formularzu.

Powyższe przykłady to obecnie najważniejsze produkty producenta jednak w najbliższym czasie oferta będzie się poszerzać.
Dodatkowo można zlecić firmie budowę zbiornika na indywidualne zamówienie i wg. swoich potrzeb.

W linku poniżej znajdziecie cennik buforów KELVIN:

CENNIK DETALICZNY – KELVIN

 

CZYM JEST KELVIN ?

Bufor KelvinO firmie Kelvin pierwszy raz usłyszałem w komentarzu jednego z użytkowników forum na FB. Można powiedzieć, że firma jest nowym graczem na rynku aczkolwiek zapewnia ona, że w kwestiach produkcji zbiorników kluczowe osoby posiadają ponad 25-letnie doświadczenie. Myślę, że można to zauważyć w kilku rozwiązaniach, których nie spotkamy u innych producentów. Jednym z nich są przyłącza w zbiorniku specjalnie przystosowane do montażu grzałek. Są one płytkie i dzięki temu cały element grzejny znajduje się bezpośrednio we wnętrzu zbiornika. 

Bufor KelvinPrzyglądając się buforom Kelvin wydaje mi się, że jest tutaj coś extra. Da się zauważyć dbałość o szczegóły i dopieszczenie pewnych elementów. Podoba mi się też wygląd i mimo, że estetyka nie ma większego znaczenia dla funkcji grzewczej buforów to przyznam, że lubię, gdy coś po prostu – wygląda. Lubię mieć fajną i estetyczną kotłownie chociaż powiem szczerze, że wciąż jeszcze nad tym pracuje u siebie ;).

Kontakt do firmy KELVIN:
https://kelvin.center/

info@kelvin.center

SPRZEDAŻ:                             BARTEK – 787 69 88 08
PYTANIA TECHNICZNE:     ARTUR – 787 69 89 06

FORMULARZ RABATOWY NA BUFOR KELVIN

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Dzień dobry. Zastanawiam się czym wyjątkowym cechują się te bufory biorąc pod uwagę bardzo wysoką cenę? Nawet bez rabatu można coś podobnego kupić o wiele taniej.

    • Witaj Andrzeju.
      Tak – bufory Kelvin są droższe. Natomiast wg. informaci producenta jego zbiorniki to produkt bliżej tzw. półki Premium. Te bufory – oprócz wspomnianych ulepszeń pod grzałki – mają cechować się dużo lepszą trwałością i jakością wykonania poprzez grubszą stal oraz proces śrutowania zbiornika przed etapem malowania.
      W najbliższym czasie na blogu przeanalizuje temat buforów i stworze zestawienie różnic pomiedzy producentami (m.in. Galmet, Lemet, Austria Email, Joule, Kospel). Myślę, że wtedy będą widoczne różnice.

Skomentuj